Jezírka Pánek

Prohlášení o přístupnosti

Jezírka Pánek
Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Jezírka Pánek se zavazuje k zpřístupnění webových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací.

Prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky www.jezirkapanek.cz.

Struktura informací

Struktura informací na webových stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C HTML5 a vizuálně naformátována kaskádovými styly CSS3 – vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Stav souladu

Uvedené internetové stránky jsou v souladu s EN 301 549 V2 1.2 a standardem WCAG 2.1 kromě obsahu anebo výjimek uvedených níže.

Další formáty

Na webových stránkách jsou informace nabízeny také v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení. Formáty DOC a PDF jsou také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout program Word Viewer a Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je integrována aplikace formou pluginu, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.

Klávesové zkratky

Shift+Alt+m: Mapa stránek
Shift+Alt+k: Kontakty
Shift+Alt+p: Prohlášení o přístupnosti
Shift+Alt+u: Úvod
Shift+Alt+z: Začátek strany  

Vypracování prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 20.11.2020
Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne 20.11.2020

Toto prohlášení bylo vypracováno dle metodického pokynu MVČR k tomuto zákonu.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Zpětnou vazbu ohledně přístupnosti webových stránek a informací na nich uvedených směrujte na níže uvedené kontakty.

Jezírka Pánek
Chodov 226
345 33 Trhanov

telefon: +420 724 239 997
e-mail: info@jezirkapanek.cz

Postupy pro prosazování práva

V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost zaslanou v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 kontaktujte:

Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4

e-mail: pristupnost@mvcr.cz

Prohlášení provozovatele internetových stránek

Tyto internetové stránky provozuje Tomáš Pánek. Webové stránky využívají redakční systém VPsystem, který je poskytován firmou VPsystem - Václav Presl.

Správcem veškerého obsahu je Tomáš Pánek, se sídlem Chodov 226,, 345 33 Trhanov. Veškeré osobní údaje návštěvníků internetových stránek, které jsou prostřednictvím těchto internetových stránek poskytovány, jsou spravovány výlučně správcem obsahu webu.

Prostřednictvím registračního formuláře uděluje návštěvník internetových stránek správci obsahu souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Všechny osobní údaje poskytované při registraci návštěvník poskytuje dobrovolně. Návštěvník internetových stránek má možnost svůj souhlas kdykoli odvolat.

Provozovatel redakčního systému, VPsystem - Václav Presl, jakožto zpracovatel osobních údajů tímto prohlašuje, že jsou osobní údaje zpracovávané v jí provozovaném redakčním systému dostatečně zabezpečeny proti ztrátě a úniku a zároveň prohlašuje, že neposkytuje žádné zpřístupněné osobní údaje třetím osobám.

Kontakt na technického provozovatele

VPsystem Václav Presl
Pod Makovým vrchem 619
345 62 Holýšov

tel.: +420 777 337 942
www: www.vpsystem.cz
technická podpora: info@vpsystem.cz