Jezírka Pánek

Poradenství

Jezírka Pánek
Poradenství

Nejčastější otázky a odpovědi:

1. Jezírko už máme, ale často nám zezelená voda a ryby ani nevidíme, můžete poradit?
Ano, domluvíme si schůzku a na místě zjistíme, zdali je na vině pouze nevyhovující technologie nebo zda bude potřeba kompletní rekonstrukce jezírka.

2. Realizujete jezírka pouze na klíč?
Většinou ano, ale můžeme Vám poradit s celkovu koncepcí, navrhnout 3D vizualizaci, případně realizovat pouze výkop, vyvařit folii nebo dodat a zapojit veškerou technologii.

3. Mám vykopanou díru a chtěl bych od Vás položit a svařit folii, jak dlouho to bude trvat?
Nejdříve bychom potřebovali znát rozměry a pak Vám můžeme nacenit komplet dodávku hydroizolace i s časovým harmonogramem. Dále si je potřeba uvědomit, zda-li máte připravenou dnovou vpusť (gulu) a zda by nebylo lepší jezírko vyzdít, aby se pak  eliminovaly problémy se spodní vodou, prorůstajícímy kořeny a nestabilitou celého výkopu.

4. Chtěli bychom od Vás realizovat jezírko, máme však problém, že se na náš pozemek nedostane velká technika.
Ani to pro nás není problém, disponujeme minibagrem KUBOTA, který díky roztahovacímu podvozku projede i 100cm otvorem. V extrémních případech si vypomůžeme minidumperem, který je schopen vytěženou zeminu transportovat mimo pozemek.

5. Jak je finančně náročné realizovat jezírko?
Na tuto otázku odpovědět dopředu nejde. K tomu abychom Vám mohli vypracovat seriozní kalkulaci, potřebujeme schůzku na Vašem pozemku, obeznámit se s Vašimi celkovými požadavky a nemalou úlohu také hraje samotná lokace budoucí výstavby (podloží, dostupnost techniky apod.)
Vždy se však snažíme navrhnout estetické, kompozičně zdařilé zahradní jezírko, které bude ozdobou Vaší zahrady s ohledem na finanční možnosti klienta. 

6. Jak dlouho trvá realizace jezírka?
To je velmi individuální, cca 14dní – 2 měsíce.

7. Jste schopni dodat i jezírkové ryby?
Ano, v našich prostorech připravujeme chov ryb, zejména koi kaprů přímo od japonských chovatelů, dále pak prodej jeseterů, karasů a ostatních okrasných ryb. Jsme schopni zajistit i vodní rostliny a doplňky pro Vaše jezírka.

Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat: